Lenovo All in One

Nabízíme široké porfolio výrobků z IT, spotřební elektroniku, mobilní telefony, spotřební materiál, GPS zařízení, foto-video a mnoho dalšího.

Zboží lze objednávat osobně v kanceláři (Vrchní Konec 372, Milotice), telefonem a e-mailem. Kontaktujte nás a vyžádejte si cenovou nabídku či předprodejní konzultaci.

U hotových počítačových sestav dodáváme známější a prověřené značky jako Lenovo a Fujitsu Siemens u nichž je zajištěna vysoká kvalita zpracování a nadstandardní servis. Není samozřejmě problém dodat počítač od vaší oblíbené značky. (LYNX, HP, ACER, APPLE ...)

Pokud dáváte přednost skládané sestavě máte na výběr z certifikovaných sestav, nebo pro Vás složíme stroj podle přání. Kromě základních komponent (procesor, základní deska, disky...) si můžete vybrat řadu doplňků (včetně operačního systému) pro pokrytí všech Vašich nároků a požadavků. Doporučujeme Vám vybrat sestavu s operačním systémem instalovaným již během výroby. Jen tak může být Váš počítač otestován pod zvoleným operačním systémem a je ihned připravený k práci. Počítače stavíme z ověřených a vyzkoušených komponent předních výrobců. 

Jako operační systém si můžet zvolit komerční Windows nebo volně dostupnou distribuci některého z námi oblíbeného Linuxu.

loading...